Doprava a platba

Doprava
Cena
Osobní odběr - Zásilkovna4,0 EUR
Packeta - kurýrní služba6,5 EUR


Při platbě na dobírku bude účtováno doběrečné dle vybraného dopravce.

Více informací na stránce Doprava a platba.

Nejprodávanější produkty

O nás

Kdo jsme

Jsme obchodní firma, která provozuje několik internetových obchodů, kde můžete pohodlně vybírat z více než 1 500 druhů zboží pro zařízení vašeho bytu či domu.

Na českém trhu nám dlouhodobě chyběl obchod, který by nabízel vybavení pro domácnosti od českých firem. Hledali jsme věci, které by daly našemu domovu jedinečný charakter a pocit pohody. Rozhodli jsme se tedy vydat vlastní cestou a v roce 2012 spustili internetový obchod Bytové zařízení. Postupně jsme rostli a dodnes jsme dodali bytové doplňky více jak 10 000 zákazníků v Čechách, na Moravě i na Slovensku.

Důležité mezníky v naší firmě

  • 2012
  • 2013
  • 2014
  • 2015
    • stali jsme se plátci DPH a naše zboží se stává cenově zajímavé i pro firmy.
  • 2017
    • otevřeli jsme kamenný obchod v Městci Králové.

Naše filozofie

V naší firmě věříme, že každá domácnost má být vkusně a prakticky zařízena vybavením s co nejdelší trvanlivostí. Náš cíl je rychlý a snadný nákup kvalitního bytového zařízení za příznivou cenu.

 

Co u nás najdete

Zaměřujeme se především na bytový textil, dětské zboží, vybavení dílen a bytové doplňky. Vynikáme ve schopnosti vybírat zboží, které je nabízí vynikající poměr kvalita/cena.Již několik let máme vyzkoušené zejména poctivé české výrobky od firem Jerry Fabrics, Mars Svratka, Dadka Vracov nebo B.E.S. Petrovice.

Naši zákazníci, kteří se k nám opakovaně vracejí, protože vědí, že u nás naleznete pestrou nabídku dětského povlečení a povlečení pro dospělé. Nabízíme však i kvalitní prostěradla, osušky, prostěradla, matracové chrániče, ručníky, deky, polštáře, přikrývky a utěrky.

Dětské zboží - jako je dětské povlečení, DVD, knihy, samolepící dekorace, polštářky, plyšové hračky - můžete vybírat podle motivů - např. Spiderman, Hello Kitty, Cars, Mickey Mouse, Krteček, Mašinka Tomáš, Daisy, Facies a další a nakoupit tak na jednom místě pro své děti kupu dárků, které jim jistě udělají radost.

Každý kutil si u nás může vybavit dílnu. Prodáváme závěsné skříňky pro šroubky, schránky na klíče, schránky na zbraně i skládací kozy. Sortiment bytových doplňků tvoří petrolejové lampy, aromalampy, biokrby, samolepící dekorace a kované výrobky.

 

Jak se lišíme od konkurence

Zakládáme si na tom, že máme vždy ucelenou sadu výrobků. Pokud si u nás zakoupíte povlečení, tak si můžete u nás vybrat i prostěradlo, matracový chránič, přikrývku či polštář.

Velice dbáme na kvalitu zboží, a proto zboží od nového dodavatele nejdříve otestujeme a až poté jej nabízíme naším zákazníkům. Tento přístup nám zaručuje že naše obchody mají od zákazníků trvale vysoké hodnocení na nákupním portálu Heuréka.

U nás se můžete spolehnout na to, že zboží skladem, je skutečně fyzicky na skladě v našich prostorách a jsme tedy schopni jej expedovat ihned po obdržení objednávky. Každý balík poctivě balíme, abychom se vyhnuli poškození během dopravy. I přesto, pokud se tak stane, tak nenecháváme zákazníka na holičkách a přistupujeme k vyřešení problému zodpovědně.

Záleží nám i na rychlosti. Někdy pracujeme i přesčas, aby u vás bylo objednané zboží co nejdříve. V roce 2015 jsme uzavřeli strategické partnerství s kurýrní službou Geis, který se stal naším hlavním dopravcem a nabízíme dopravu za srovnatelných cenových podmínek jako velké eshopy. Navíc při nákupu od 1500 Kč je u nás doprava ZDARMA!

V našem eshopu je na denním pořádku ochota při telefonické i písemné komunikaci. Máme přehledný web se spoustou pěkných fotek, na kterém je radost nakupovat.

 

Reference

Za poslední dva roky jsme ale obsloužili více jak 10 000 zákazníků a naše obchody získaly přes více jak 200 pozitivních hodnocení od zákazníků a udržují si vysoké procento doporučení na nákupním portálu Heuréka.cz

Mezi naše zákazníky patří i velké firmy jako TV Markýza nebo Golem Catering.

Začněte nakupovat již dnes!